TOP

Obraz ślubu wiecznie żywy

Ślub dla każdej pary to wielkie przeżycie, krok milowy na wspólnej drodze. Każdy z nas chciałby, aby wspomnienie dnia, który otwiera zupełnie nowy rozdział w życiu było wieczne żywe, intensywne i barwne. Jeszcze do niedawna naturalnym i najczęściej wybieranym sposobem na uwiecznienie dnia ślubu  było zatrudnienie kamerzysty, który towarzyszył Parze Młodej od wczesnych przygotowań aż do zakończenia imprezy. Czy na nowoczesnych ślubach usługi kamerzysty dalej się sprawdzają?

Uporczywy obserwator

Wraz z wkroczeniem na polski rynek kaset VHS, w każdej Parze Młodej rozgorzała ochota na posiadanie taśmy z własnym weselem. Przyglądając się współczesnym trendom nie sposób oprzeć się wrażeniu, że moda na dokumentowanie wujków i cioci bawiących się w rytm skocznej muzyki czy nagrywanie znajomych, którzy chcą swobodnie się pobawić, odeszło do lamusa. Obecność kamerzysty najzwyczajniej w świecie krępuje i wprowadza sztywną atmosferę, co niekoniecznie sprzyja weselnej beztrosce. Ponadto, nagrania z imprez weselnych przeważnie nudzą już przy pierwszym seansie. Kosztowne usługi kamerzysty są więc zbędnym wydatkiem.

Zamiast filmu

Ponadczasowym i klimatycznym nośnikiem wspomnień od lat niezmiennie są zdjęcia. Fotografia posiada swój urok, którego niestety nie odnajdziemy w filmach weselnych. Piękną pamiątką wyjątkowego dnia zaślubin będzie fotoksiążka ślubna. Fotoksiążka jest nowoczesną i dopracowaną do perfekcji alternatywą dla zwyczajnego albumu. Na stronie https://www.cewe-fotoksiazka.pl/ udostępnionych jest kilka specjalnych programów projektowych, które umożliwiają stworzenie spersonalizowanego wnętrza w całości zadrukowanego wybranymi zdjęciami. Wysoka jakość obrazu, głębia kolorów i możliwość kreatywnego zagospodarowania każdej karty z osobna sprawiają, że każde otwarcie fotoksiążki jest sentymentalną podróżą w czasie.

 

Categories Ciekawe