TOP

Bezpłatna pomoc przy wyborze ubezpieczenia

Wiele osób ma problem przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie. Jest to spowodowane tym, że nie posiadamy wystarczającej wiedzy finansowej, ponieważ na co dzień nie mamy styczności z tą branżą. Warto znaleźć dobrych doradców mających dobre rozpoznanie w ofercie aktualnych ubezpieczeń.

mfind.pl – doradcy finansowi do pomocy

Takich doradców finansowych znaleźć można na mfind.pl – darmowej porównywarce internetowej, która dostępna jest dla nas przez całą dobę. Doradcy finansowi współpracujący z tą stroną funkcjonują w określonych godzinach. Jeżeli chcemy, aby to oni skontaktowali się z nami w zakładce “kontakt” należy wypełnić odpowiedni formularz. W najszybszym możliwym czasie odezwą się do nas doradcy finansowi, którzy już od 5 lat wpływają na to, że w naszych portfelach zostaje więcej pieniędzy. Jeżeli lubimy oszczędzać, to odwiedziny na tej stronie nam w tym pomogą.

Pakiety polisowe

Strona jest bardzo łatwa w obsłudze i wystarczy tylko kilka prostych kroków, aby wyświetlały nam się odpowiednie oferty polis od największych, godnych zaufania towarzystw. Dzięki tej porównywarce mamy do wyboru pakiety medyczne dla siebie oraz dla najbliższych członków rodziny. Do tego można wykupić specjalne pakiety dla dzieci uczących się na różnych poziomach edukacji – począwszy od przedszkola do szkoły średniej. Klienci mogą również z pomocą tej strony wybrać również pakiety polis OC/AC dla swoich prywatnych samochodów osobowych oraz ubezpieczenie nieruchomości będących naszą własnością. 

Categories Ciekawe