TOP

Chwila trwająca wiecznie

Na swojej drodze spotykamy ważne osoby, które zmieniają nasze życie, a każda znajomość ma swoją wyboistą historię. Ważne i mniej istotne wydarzenia kształtują naszą osobowość, nakreślają trajektorię losów, wywołują śmiech i łzy. Dzięki fotografii nasza pamięć nie jest jedynym świadkiem tych tworzących nas wydarzeń.

Czas zatrzymany na papierze

Uchwycenie momentu na fotografii to najlepszy sposób, aby każda chwila była wiecznie żywa. Mimo tego, że coraz więcej osób skrzętnie utrwala swoje życie w mediach społecznościowych oraz w pamięci telefonów, to jednak tradycyjna fotografia ma znaczną przewagę nad swoją cyfrową, niematerialną wersją. Przede wszystkim, „namacalne” zdjęcia mają niepowtarzalny urok i specyficzny klimat, którego nie odwzoruje monitor komputera czy kolorowe filtry na ekranie smartfona.

Każdorazowe przeglądanie albumu z rodzinnymi fotografiami jest swoistą podróżą w czasie. Nieraz starte, wyblakłe klisze sprawiają, że w oku zakręci się łezka. Ważne są nie tylko same papierowe zdjęcia, ale moment ich wspólnego oglądania – przypomnienie anegdot, które słyszeliśmy już tysiąc razy, ale wciąż tak samo nas cieszą i bawią, opowiastki nestorów rodu czy salwy śmiechu przy zabawnych ujęciach.

Nowoczesne metody sprawiają, że minione chwile mogą towarzyszyć codziennym czynnościom, wypełniać pokój i od rana wprowadzać w dobry nastrój. W jaki sposób? Wystarczy, że powiesisz w pokoju naścienny fotokalendarz wypełniony wybranymi zdjęciami. Fotokalendarze CEWE to piękny dodatek do własnego salonu oraz pomysłowy prezent dla bliskiej osoby. Ściągając ze strony cewe.pl przejrzysty i intuicyjny program, zaprojektujesz strona po stronie swój własny wehikuł czasu, który nie pozwoli zapomnieć o żadnym ważnym momencie.

Categories Ciekawe