TOP

Czarter jachtów w Polsce

W ostatnich latach na popularności zyskują wakacje na jachcie. Ludzie coraz częściej decydują się spędzić kilka dni na morzu lub jeziorze, z dala od zatłoczonych miast. Jednak niestety wciąż daleko nam do europejskich standardów. Polacy dopiero zaczynają doceniać taki wypoczynek.

Urlop na jachcie to niewątpliwie świetna rozrywka dla osób w każdym wieku. Oczywiście nie trzeba posiadać swojej łodzi, ponieważ w Polsce znajdziemy wiele miejsc, gdzie można wypożyczyć jacht i cieszyć się wspaniałym urlopem. Jeśli planujesz wakacje nad Bałtykiem, na Mazurach czy nad innymi pięknymi zalewami, to koniecznie weź pod uwagę tę opcję.

Niewątpliwie Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to w Polsce najpopularniejszy kierunek turystyki nastawionej na żeglarstwo. Znajdziemy tam największą ilość portów, np. w Giżycku, Węgorzewie czy Mikołajkach. Oczywiście to nie jedyne miejsce, gdzie miłośnicy żeglarstwa planują swój urlop. Świetnym wyborem będzie także nasz piękny, polski Bałtyk. Czarter jachtów jest możliwy m.in. na akwenie Pomorza Zachodniego, który jest największym obszarem żeglugowym w naszym kraju. Jednak oprócz tego, z wynajmu skorzystamy również w Gdyni, Kołobrzegu czy Świnoujściu. Ze względu na coraz większą popularność rozrywki tego typu, jachty możemy wypożyczyć też w wielu innych miejscach w Polsce, np. przy Kanale Augustowskim, nad Jeziorem Solińskim czy przy Wielkiej Pętli Wielkopolski. Jak widać, nie trzeba długo szukać – możliwości jest naprawdę wiele.

Ceny czarteru zależą oczywiście od wielkości, rodzaju i wyposażenia jachtu oraz od długości planowanego urlopu. W ofercie są jachty motorowe i żaglowe. O komfort i wygodę nie trzeba się martwić – łodzie mogą pochwalić się naprawdę wysokim standardem, który z pewnością zadowoli każdego urlopowicza.

Jeśli chcesz spędzić naprawdę wyjątkowy czas ­– nie zastanawiaj się dłużej. Zaplanuj cudowny wypoczynek na jachcie, który w Europie od dawna cieszy się ogromną popularnością. Żegluga to świetna zabawa! Przekonaj się o tym na własnej skórze.

Źródło: https://zegluj.pl.

Categories Ciekawe
https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz zobacz