TOP

Czym są i jak działają fotobudki?

Fotobudki cieszą się dużą popularnością za granicą. W Polsce dopiero stają się popularne. Nadal są osoby, które nie wiedzą jak z nich korzystać.

Fotobudki – maszyna idealna na różne okazje

Każdy producent fotobudek wskaże, że jest to maszyna, która służy do robienia serii zdjęć i tym różni się od sesji u fotografa, że można te zdjęcia odrazu wywołać. Zdjęcia są drukowane w różnych konfiguracjach – na ogół na dwóch paskach. Zabawa z fotobudką polega na tym, że można wykonywać zabawne zdjęcia wraz z rodziną i przyjaciółmi. Do tego służą też gadżety, które zazwyczaj znajdują się w zestawie z samą maszyną.

Gdzie i kiedy sprawdzają się fotobudki?

Fotobudki są wykorzystywane na co dzień oraz na specjalne okazje, takie jak imprezy okolicznościowe, eventy, studniówki, urodziny, wieczory panieńskie, kawalerskie i inne, tego typu okazje. Fotobudka i zabawna sesja zdjęciowa w niej to ciekawy wybór dla Młodej Pary. Zdjęcia, wydrukowane z niej, z pewnością będą miłą niespodzianką na wiele lat. Obsługa fotobudki jest bardzo prosta, dzięki czemu nawet najmłodsze osoby nie będą mieć problemu by zrobić sobie unikalną serię zdjęć. W większości maszyn wystarczy naciśnięcie odpowiedniego przycisku, by rozpocząć robienie zdjęć. W przerwach między nimi można np. zmieniać gadżety – w ten sposób uzyskując różnorodne zdjęcia. Na ogół nad właściwą obsługą fotobudki czuwa asystent, który dodatkowo, np. w trakcie wesela zachęca gości do robienia sobie pamiątkowych zdjęć.

Jakie są zalety wynajęcia fotobudek – poznaj opinie fachowców

Każdy producent fotobudek zgodnie przyzna, że wynajęcie fotobudki to dobry sposób na urozmaicenie imprezy. Fotobudki można wynająć np. na kilka godzin – tyle, ile trwa impreza. Koszt ustalany jest indywidualnie, a na ogół jest to koszt do tysiąca złotych. Szczegóły są uzależnione od tego na jak długo chcemy wynająć fotobudkę. Istnieje wiele wersji i pakietów wyboru – takie kwestie ustalane są indywidualnie. Ponadto w cenie wynajmu zazwyczaj znajduje się też dowóz pod wskazane miejsce, gdzie odbywa się np. impreza lub wesele, nielimitowana ilość zdjęć itp. Wraz z fotobudką klient zyskuje możliwość uzyskania unikalnych, spersonalizowanych zdjęć, które na długo pozostaną pamiątką i które idealnie pasują do rodzinnego albumu. Można na nie dodać dowolną grafikę, a także tło.

Każdy producent fotobudek zgodnie przyzna, że warto wybrać taką maszynę, by urozmaicić czas spędzony w gronie rodziny i najbliższych. To ciekawa rozrywka na różne okazje, która z pewnością będzie miłym zaskoczeniem dla gości.

Categories Ciekawe
.edu.pl live url ingspacestudio.pl