TOP

Dodatek do auta, który wiele zmienia

 

W dzisiejszych czasach przestrzeń i przedmioty stają się wielofunkcyjne. Musi tak być w rzeczywistości, w której trzeba robić wiele rzeczy równocześnie i wszystko mieć pod kontrolą. Także auto może być czymś znacznie więcej niż tylko pojazdem służącym do przemieszczania się – może ono być rodzajem ruchomej przestrzeni reklamowej.

Wystarczy naklejka

Jeśli chcemy wykorzystać to, że poruszamy się autem po całym świecie, potraktujmy go właśnie w ten niestandardowy i nowoczesny sposób – jako obiekt do przekazywania informacji na wybrany przez nas temat i zachęcania do zakupu towaru czy skorzystania z danej usługi. Ramka 3D-doming do tablicy rejestracyjnej czy specjalnie zaprojektowana naklejka, proponowana przez firmę UNITAL, świetnie będzie spełniała swoją funkcję reklamową. Dobrym rozwiązaniem będą także napisy domingowe, ułożone z pojedynczo przygotowanych liter.

Do twojego auta i nie tylko

UNITAL oprócz produktów pokrytych przezroczystą żywicą poliuretanową (domingiem) w swojej ofercie ma:

  • różnego typu ramki do tablic rejestracyjnych,
  • tablice informacyjne i rejestracyjne,
  • uszczelki samochodowe i przemysłowe.

Sprawdź ofertę: http://unital.com.pl

Categories Motoryzacja
http://gla-missions.org/czy-jazda-konna-to-sport-dla-kazdego/ https://fine-scale.org/solidne-bryczesy-z-silikonowym-lejem-komfort-i-bezpieczenstwo/ https://imagesduo.com/niezbedne-akcesoria-dla-konia-i-dla-jezdzca/