TOP

Jak osłonić taras przed wiatrem i słońcem – pergola tarasowa

Chcąc korzystać z uroków lata na tarasie warto zastanowić się, jak osłonić taras przed wiatrem i słońcem. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom i propozycjom producentów z powodzeniem zaprojektujemy przestrzeń, z której chętnie korzystać będą wszyscy domownicy. Jedną z ciekawych propozycji jest pergola tarasowa. Co warto o niej wiedzieć?

Dowiedz się, jak osłonić taras przed wiatrem i słońcem

Szukając sposobów na skuteczną ochronę tarasu warto wybrać pergolę tarasową – nowoczesne pergole ogrodowe zaskoczą nas pod wieloma względami. Pergole konstruowane są w oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów – są najlepszą odpowiedzią na pytanie jak osłonić taras przed wiatrem i słońcem.

Pergole tarasowe to konstrukcje oparte o elementy łączone modułowo. Oznacza to, że użytkownik może sam złożyć pergolę. Elementy konstrukcji wykonane są z malowanego proszkowo aluminium. Oznacza to, że struktura konstrukcji jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Konstrukcja zabezpieczona jest przed silnymi podmuchami wiatru oraz obciążeniem. Dach wykonany jest z listew uchylnych – dzięki możliwości regulacji ich ustawienia sami decydujemy o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę.  Regulowane listwy są odpowiedzią na pytanie, jak osłonić taras przed wiatrem i słońcem.

Parasol ogrodowy – jak osłonić taras przed wiatrem i słońcem?

Czy wiesz, że dobrym sposobem na stworzenie strefy cienia na tarasie jest zakupienie nowoczesnego parasola ogrodowego? Współcześnie parasole zaskoczą nas doskonałymi parametrami technicznymi, jak również ciekawymi kolorami. Liczne punkty regulacji sprawią, że obszerna czasza rzuci cień na obszar wybrany przez nas, a my sami skutecznie schronimy się przed podmuchami wiatru. Parasole na tarasie możemy osadzać na klasycznych podstawach lub też podstawach na ruchomych kółkach.

 

 

Categories Dom i Wnętrze