TOP

Jakie meble i akcesoria na taras wybrać?

Nowoczesny taras to przestrzeń, która zmienia się zgodnie z naszymi potrzebami. Aby miejsce to zaskakiwało funkcjonalnością, konieczne są odpowiednie meble i dodatki. Jakie akcesoria na taras wybrać, aby przestrzeń wypoczynkowa zaskakiwała i cieszyła oczy? Możliwości jest wiele!

Funkcjonalne akcesoria na taras – oświetlenie!

Taras jest miejscem, gdzie czas płynie zdecydowanie przyjemniej. Kiedy przyjemne popołudnie zamieni się w letni wieczór, warto zadbać o to, aby przestrzeń była odpowiednio oświetlona. To nie tylko kwestia estetyki, ale i bezpieczeństwa! Lampy solarne i lampiony to akcesoria na taras, które pozwolą na podniesienie funkcjonalności przestrzeni. Lampy solarne doskonale wpiszą się w przestrzenie nowoczesne: mogą być one zasilane zarówno przez klasyczne kable USB, jak i energię słoneczną. Alternatywą są akcesoria na taras w formie lampionów – to wyjątkowe elementy, które świetnie sprawdzą się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i rustykalnych. Klasyczne lampiony tworzone są z rattanu – we wnętrzu lampionu znajduje się szklane naczynie, do którego wkładana jest świeca. W aranżacjach boho lampiony mogą być podwieszane na specjalnie przygotowanych linkach czy też stawiane na parapetach okien. Sprawdzą się też one świetnie jako dekoracja stołu.

Miękkie koce i dywany jako pomocnicze akcesoria na taras

W czasie chłodniejszych wieczorów przydadzą się ciepłe koce i pledy – tak ozdobiony zestaw mebli ogrodowych zyskaj na estetyce! Miękkie koce tworzone są z kolorowych włókien, przez co takie akcesoria na taras można wykorzystywać w konkretnych aranżacjach. Ciekawym rozwiązaniem okażą się też dywany tarasowe, które skutecznie ochronią stopy przed chłodem posadzki. Co ważne: dywany tworzone są z materiałów pochodzących z recyklingu, więc wspierają one środowisko naturalne.

Categories Dom i Wnętrze
https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://grodzisknews.pl/znizki-i-bonusy-w-ubezpieczeniach-samochodowych-jak-je-zdobyc-i-nie-stracic/ zobacz