TOP

Masaż może też poprawiać stan skóry!

Wiadomo, że masaż to nie tylko relaks, odprężenie i ukojenie nerwów, ale też realna poprawa stanu zdrowia. Pozwala pozbyć się uporczywych bólów pleców i rozluźnić bolesne napięcie mięśni, nawet jeśli nie jest to typowy masaż leczniczy czy rehabilitacyjny. Okazuje się, że zabieg ten może również… poprawiać stan skóry!

Jaki masaż wybrać?

Masaż to znakomity sposób na relaks, uczta dla wszystkich zmysłów i ogólnie zabieg, któremu warto się poddać. Jednak jeśli dobrze wybierze się jego rodzaj, można też wynieść z niego dodatkowe korzyści. Odżywienie i nawilżenie skóry przyda się każdemu, a szczególnie wiele na takich zabiegach mogą zyskać osoby, które narzekają na suchą i szorstką skórę lub inne jej problemy.

By jednak masaż taki przyniósł pożądane rezultaty, musi być przeprowadzony fachowo. Trzeba zatem odwiedzić dobry gabinet masażu w Warszawie, który zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel, a przy tym ma bogatą ofertę tego rodzaju zabiegów. Dzięki temu bowiem można wybrać najodpowiedniejszy dla siebie.

Masaże odżywiające skórę

Kiedy chce się przy okazji masażu także zadbać o odżywienie i nawilżenie skóry, można postawić na masaż olejami, na przykład ajurwedyjski, masaż świecą (topiąc się, tworzy ona silnie odżywczy olejek), czekoladowy lub miodowy.

Każdy z tych zabiegów oferowany przez gabinet masażu w Warszawie przeprowadzany jest przy użyciu specjalnych produktów, zazwyczaj o w pełni naturalnym składzie. Mają one cudowny zapach i jedwabistą teksturę, a więc masaż z ich użyciem jest wyjątkowym doświadczeniem.

Przede wszystkim jednak produkty te doskonale odżywiają i nawilżają skórę, zwłaszcza że przed nałożeniem na nią są podgrzane. Oczywiście masaż w warszawskim gabinecie masażu nie jest wykonywany z użyciem wyłącznie czekolady czy miodu – produkty te są wzbogacone w odżywcze składniki, co gwarantuje niezwykłe rezultaty.

Peeling i walka z cellulitem – to też możliwe

Na specjalne rodzaje masażu mogą też zdecydować się osoby, które pragną złuszczenia i mocnego wygładzenia skóry, ale nie w ramach typowego peelingu. Wyjątkowo przyjemnym sposobem na złuszczenie martwego naskórka i nadanie skórze jedwabistej gładkości jest masaż pianą, gdyż jest on wykonywany przy użyciu specjalnej, szorstkiej rękawicy.

Również osoby chcące pozbyć się cellulitu mogą znaleźć idealny dla siebie zabieg w renomowanym salonie masażu. Specjalny masaż antycellulitowy jest bardzo popularny. Pozwala na równomierne rozmieszczenie tkanin podskórnej i jest dużo skuteczniejszy niż cokolwiek innego.

Categories Zdrowie i Uroda
0froszy.pl zobacz wiecje https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/