TOP

Meble pokojowe – w jakim kolorze?

Kolory mają wielkie znaczenie w kwestii kształtowania naszego samopoczucia. Nie tylko pełnią rolę dekoracyjną czy też plastyczną, ale działają na podświadomość. Operując kolorami, możemy dodać sobie energii, pobudzić się do działania lub też wyciszyć i odzyskać równowagę. Dobór kolorystyki jest zatem bardzo ważny, gdy zabieramy się za aranżację domowych wnętrz, pośród których każdego dnia spełnia się nasza egzystencja. Warto więc starannie rozważyć kolor mebli oraz dodatków, które umieścimy w ukochanym salonie czy w sypialni.

Białe meble pokojowe

Jeśli meblujemy pokój (ale też pozostałe wnętrza) i nie wiemy, na jaki kolor się zdecydować, to warto odwiedzić tę stronę: gama-sklep.com.pl. Zainspirują nas na pewno białe meble pokojowe. Stworzone z myślą o eleganckim salonie, który pełni funkcję reprezentacyjną. Białe kolekcje mebli pokojowych utrzymane są w rozmaitych konwencjach stylistycznych, więc bez trudu każdy znajdzie tutaj przedmioty pasujące do konkretnego pomieszczenia.

Białe meble pokojowe to efekt rozjaśnienia i optycznego powiększenia wnętrza. Warto wybrać je także do mniejszych pomieszczeń. Białe aranżacje podobnie jak wszelkie białe płaszczyzny powodują, że otoczenie wydaje się harmonijne, spokojne, pogodne jak impresjonistyczne pejzaże. Zwłaszcza gdy białe meble połączymy z pastelowymi rekwizytami dekoracyjnymi. Efekt glamour zaś pojawi się, gdy zdecydujemy się na białe meble w wysokim połysku zestawione z lustrzanymi dodatkami.

Szare meble pokojowe

Białe meble pokojowe wspaniale prezentują się obok szarych elementów. Bardzo ciekawie pod względem plastycznym wyglądają biało-szare meble pokojowe (także te w wersji tapicerowanej). Można też wybrać czystą szarość (na przykład w kilku odcieniach). Szare meble dostępne są w wielu wariantach stylistycznych. W tym bardziej oszczędnym od strony formalnej stanowią rewelacyjny wystrój chociażby dla nowoczesnego loftu bądź gabinetu.

Categories Dom i Wnętrze