TOP

Modny i stylowy salon w szarościach

Salon w szarościach to numer jeden, jeżeli chodzi o ostatnie trendy wnętrzarskie. Bardzo wielu miłośników stylu nowoczesnego, skandynawskiego, minimalistycznego wybiera szarość do swojego pokoju dziennego, którą można łączyć z prawie każdym kolorem, jaki tylko przyjdzie nam do głowy.

Salon w szarościach a ciekawe zestawienia

Salon w szarościach pozwala na stworzenie modnych i inspirujących zestawień. Łącząc szary kolor z bielą sprawiamy, że całe pomieszczenie będzie bardziej lekkie, świeże. Do tego taka kolorystyka barw zalecana jest w przypadku małych pokoi dziennych, dzięki czemu uda nam się całość optycznie powiększyć. Żółty oraz pomarańczowy połączony z kolorem szarym w salonie sprawią, że całe pomieszczenie dosłownie “ożyje” i będzie miało wyraźniejszy charakter. Błękit i zieleń ochładzają trochę szary kolor, jednak również pomagają takie pomieszczenie powiększyć w naszych oczach. 

Dobre dobrane meble

Meble w takim pomieszczeniu również powinny być wykonane w kolorze szarym. Przy czym nie zapominajmy o tym, że szary przedstawiony jest bardzo często w różnych tonacjach. Meble mogą być więc w bardzo ciemnym odcieniu szarości, po te bardziej jasne, pudrowe, które cieszą się zaufaniem wielu osób. Bardzo fajnym i wyraźnym akcentem będzie wybór mebla, np. fotelu, pufy w innym, wyraźniejszym kolorze, który na tle całości będzie bardzo mocno się odcinał. Tak urządzony salon w szarościach na pewno będzie wyglądał bardzo zachęcająco, przytulnie, dzięki czemu będziemy w nim spędzać więcej czasu ze swoimi bliskimi. 

Categories Dom i Wnętrze
https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/