TOP

Odmień swój salon niskim kosztem!

Ciepła aura i coraz dłuższe dni nastrajają nas pozytywnie i dodają energii do działania. Warto wykorzystać wzrastający w nas optymizm i wprowadzić zmiany do swojego najbliższego otoczenia! Aby zmienić swój salon albo sypialnię, nie trzeba urządzać kosztownego remontu, który pochłonie wszystkie oszczędności i wolny czas. Udowadniamy, że niewielkie dodatki mogą sporo namieszać w aranżacji!

Jak urządzić pokój dzienny na wiosnę?

Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić pokój dzienny, warto poszukać inspiracji w Internecie! W sieci znajdziesz dużo ciekawych rozwiązań, które pomogą ci odświeżyć wnętrze niskim kosztem. Pierwszym sposobem na wielki efekt uzyskany niskimi nakładami jest wyeksponowanie jednej za ścian za pomocą fototapety. Pokrycie ściany wielkoformatową grafiką to świetny sposób na dodanie aranżacji charakteru i powiększenie pomieszczenia o kilka dodatkowych metrów kwadratowych!

Ozdoby w naturalnym stylu

Najpiękniejszą ozdobą każdego wnętrza są kwiaty! Wielką siłę naturalnych, bujnych kwiatów dostrzegli również dekoratorzy wnętrz. W efekcie w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych możesz dostać designerskie kwietniki zbudowany z lekkiego metalu lub drewna. Wolnostojąca, wysoka konstrukcja z miejscem na kilka doniczek będzie świetnie przełamywała chłodne, minimalistyczne kompozycje.

Drobne dodatki

Kolorowe podkładki pod talerze, stos ciekawych poduszek albo delikatne zasłony to niepozorne elementy, które mogą dodać całej aranżacji charakteru. Warto wybrać tekstylia w jednej barwie o zróżnicowanych odcieniach. Ciekawym dodatkiem może również okazać się dywan w geometryczny, modny wzór. Warto też bliżej przyjrzeć się lampie. Może czas wymienić stary, niemodny żyrandol na sznur modnych lampek w industrialnym stylu?

 

 

Categories Dom i Wnętrze