TOP

Parasole ogrodowe nie tylko do prywatnych ogrodów

Parasole ogrodowe, które Cię oczarują i zainspirują? Takie, które udoskonalą Twoją prywatność? Takie, które przekształcą każdą przestrzeń w kierunku perfekcji przebywania? Oczywiście! Muszą być ustawne (warto pomyśleć o modelu z boczną nogą) i wygodne  w obsłudze (wielostopniowa regulacja, przesuwana podstawa na kółkach). Przy tym powinny służyć nam przez lata, co zapewnia wykonanie z najlepszych  materiałów jak poliester pokryty poliuretanem (wodoodpornym i odpornym na kurz). Takie nowoczesne parasole przydadzą się nie tylko w ogrodach prywatnych. Docenią je właściciele hoteli, restauracji, kawiarni, a goście wiele razy powrócą do przyjemnych miejsc pod parasolami. Żeby zjeść obiad na świeżym powietrzu w upalny dzień czy żeby spotkać się ze znajomymi na kawie w upalne popołudnie.

Jadalnie na świeżym powietrzu z parasolami ogrodowymi

Zjedzenie obiadu w plenerze to zwielokrotniona przyjemność, którą szybko docenią wszyscy goście, żeby z ochotą powrócą do restauracji pod chmurką. Zwłaszcza jeśli oprócz chmurki przed słońcem chronią duże parasole ogrodowe. Projektowane z myślą o prywatnych ogrodach oraz o wszelkich strefach relaksu na świeżym powietrzu. Takie rozległe parasole ogrodowe idealnie osłonią duży zestaw mebli ogrodowych w jadalnianym stylu. Na pewno pod dużym parasolem zmieści się stół z krzesłami bądź fotelami. Tworząc taki komplet, zyskujemy przedłużenie strefy restauracyjnej czy kawiarnianej bez względu na dokuczliwe słońce czy letnią mżawkę. Otrzymujemy również dodatkowe miejsca dla gości. Warto o tym pomyśleć, zwłaszcza gdy restaurację chcemy otworzyć na piękne widoki.

Strefy spa z parasolami ogrodowymi

Duże, wygodne w obsłudze parasole ogrodowe to obowiązkowe wyposażenie spa, które oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących odbywających się w pomieszczeniach, oferują wypoczynek na zewnątrz. Na wygodnej leżance ogrodowej czy szezlongu. Relaks z maseczką na twarzy. Potem profesjonalnie przeprowadzony masaż. Do aranżacji takich stref warto wykorzystać parasole ogrodowe. W ten sposób otworzymy wnętrza na malowniczą zewnętrzność, co stanie się dodatkowym atutem spa.

Categories Dom i Wnętrze