TOP

Polscy producenci mebli    

Rynek meblowy w Polsce może wydawać się skonsolidowany, podzielony między duże firmy, które posiadają ogromne sieci sprzedażowe i kontrakty z dużymi sklepami. Czy jest w tym wszystkim miejsce dla mniej znanych marek, lecz w niczym nie ustępującym rodzimym gigantom? Warto zobaczyć chociażby na notodo.pl, polskiego producenta mebli, przede wszystkim łóżek. Firma ta działa na rynku od 2008 roku, systematycznie zwiększając sprzedaż nie tylko w kraju, lecz także poza jego granicami, uwzględniając w tym bardzo wymagające rynki.

 

Skąd więc potencjał Notodo.pl?

 

Odpowiedź nie będzie jednoznaczna. Na sukces Notodo.pl składa się wiele elementów. Należy tu uwzględnić chociażby bardzo wysoką jakość produktów, lecz także doskonałą obsługę klientów i odpowiednią politykę cenową, dzięki czemu produkty te dostępne są dla szerszego grona odbiorców.  Nie można zapominać o tym, iż Notodo.pl doskonale wsłuchuje się w głos klientów, dopasowując swoją ofertę do ich potrzeb, dzięki czemu klienci otrzymują rozwiązania dedykowane. Nie pozostaje to bez wpływu na utrzymanie poziomu sprzedaży.

 

Atuty notodo.pl

 

Mniejsi producenci, tacy jak notodo.pl mogą również konkurować indywidualnym podejściem do klienta. Klient jest żywą osobą a nie tylko numerkiem zamówienia do wykonania. Klienci doceniają to, gdyż wolą właśnie w ten sposób być traktowani. Chęć pewnego zmodyfikowania mebli nie powinien być większym problemem, w przeciwieństwie do innych firm, gdzie decyzje takie zapadają na wysokim szczeblu przez długi czas i to tylko pod warunkiem, gdy zamówienie opiewa na dużą kwotę.

 

 

Categories Dom i Wnętrze