TOP

REZERWACJE ONLINE ŁATWE DO WDROŻENIA

Perspektywa posiadania dodatkowej, niemal całkowicie bezkosztowej recepcji z pewnością jest przedmiotem marzeń wielu osób, które prowadzą własne hotele lub mniejsze ośrodki wypoczynkowe. Owo marzenie ma zresztą całkiem skonkretyzowaną postać. Praktycznie identyczną rolę co zespół recepcjonistów z telefonami i skrzynkami e-mailowymi może pełnić booking engine w programie hotelowym, służący do uruchomienia całodobowego modułu do rezerwacji internetowych.

Zabukujesz, kiedy tylko zechcesz

Z punktu widzenia potencjalnego klienta taka funkcjonalność na stronie internetowej znacznie ułatwia wiele spraw. Zamiast dzwonić albo wysyłać e-maile do obsługi obiektu z zapytaniami o charakterystykę pokoi i wolne terminy, wszystkie informacje dostaną jak na tacy za pośrednictwem witryny www. Co chyba istotniejsze, mogą to zrobić o najwygodniejszej dla siebie porze – również w środku nocy, kiedy mało kto odbiera telefony. Rzecz jasna za sprawą programu hotelowego taka internetowa rezerwacja natychmiast ląduje na grafiku, z którego korzystają recepcjoniści i gospodarze obiektu.

Nie zaszkodzi nadmienić, że taką rezerwację online dosyć łatwo umieszcza się na stronach internetowych, również na profilach mediów społecznościowych. Technicznie rzecz ujmując, sprowadza się do wklejenia kawałka kodu. O aktualizację wszelkich danych dba już program, bez każdorazowych ingerencji w strukturę witryny www.

Categories Ciekawe
https://3az.pl/jak-podawac-przysmaki-koniom/ https://samanthasmithphoto.com/jak-wybrac-optymalna-forme-kursow-angielskiego-dla-firm/ http://ngenuity.org/wygodne-obuwie-do-jazdy-konnej-odwiedzamy-sklep-jezdziecki/