TOP

Rodzaje lamp do manicure hybrydowego

Aby móc samodzielnie wykonywać hybrydy w domowych warunkach, należy zainwestować w jak najlepszy zestaw do manicure hybrydowego. Jednym z jego podstawowych elementów będzie oczywiście lampa. Ten produkt można podzielić na kilka grup z uwzględnieniem ich właściwości oraz sposobu działania.

Lampy UV

Najpopularniejsze i zdecydowanie najczęściej oraz najchętniej wybierane. Znajdują się w podstawowych i najtańszych zestawach do manicure hybrydowego. Wyposaża się je w żarówki UV. Działają w oparciu o standardową technologię.

Jako że nie jest to jednak najnowocześniejsza technologia, takie lampy UV dość szybko się zużywają. Występujące w nich żarówki mogą przepalić się już po kilku zabiegach. Potrzebują również więcej czasu do utwardzenia hybryd – przeważnie przynajmniej kilku minut.

Lampy UV LED

Łączą w sobie właściwości dwóch technologii – ledowej oraz standardowej UV. Specyficzna konfiguracja pozwala im skracać czas trwania zabiegu, gdyż dość płynnie radzą sobie z utwardzeniem każdego typu lakieru hybrydowego, utrwalając go w bardzo krótkim czasie.

Lampy UV LED wykazują się również działaniem wielofunkcyjnym. Mogą utwardzać zarówno żele stosowane razem z lampami UV, jak i żele wykorzystywane wraz z lampami LED. Świetnie radzą sobie też z różnego rodzaju lakierami hybrydowymi. To istny symbol funkcjonalności.

Lampy z technologią DUAL

Jedne z najnowocześniejszych lamp, które rzadko kiedy występują w gotowych zestawach do manicure hybrydowego. Można je wykorzystać zarówno do utwardzenia lakieru hybrydowego, jak i tego żelowego.

Lampy z technologią DUAL wykazują się najkrótszym czasem działania. Zdecydowanie najszybciej radzą sobie z utrwaleniem hybryd – robią to w przeciągu kilkunastu, maksymalnie kilkudziesięciu sekund. Używa się ich w większości profesjonalnych gabinetów kosmetycznych.

Lampy z technologią RED

Wykorzystują technologię DUAL, uzupełniając ją innowacyjnym systemem RED. Zestaw do manicure hybrydowego z taką lampą będzie najdroższy, ale też najtrwalszy i najbardziej użyteczny.

Technologia RED jest bowiem najbezpieczniejszym wyborem dla dłoni i paznokci. Nie szkodzi im ona tak bardzo jak światło LED czy światło UV. Pozwala cieszyć się i pięknym manicure’m, i zadbaną skórą.

Zestawy do hybryd znajdziesz w ofercie Chiodo.pl

Categories Zdrowie i Uroda
https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/ https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ Industrialna półka typu loft do łazienki