TOP

Skandynawski styl w pokoju Twojego dziecka

Skandynawski styl na stałe zagościł w polskich domach. Aranżujący nie tylko po raz pierwszy, ale również kolejny domowe pielesze nie wyobrażają sobie remontu bez odrobiny atmosfery panującej w krajach nordyckich. Biel, czerń i pastele to kolory najczęściej dzięki tej fascynacji wybierane.

Biały, czy czarny wystrój dziecięcego kąta może wydawać się zbyt surowy i zimny dla stawiającego pierwsze kroki na tym świecie malucha. Jednak jak podkreślają projektancji szkopuł tkwi w szczegółach i odpowiednio tworzonych połączeniach.

Meble Fino produkowane przez Bellamy to idealna baza do stworzenia namiastki Skandynawii w dziecięcym pokoiku. Wykonane z wysokiej jakośći płyty MDF i płyty meblowej meble wykończone zostały ciepłym pod względem barwy drewnem. Nawiązanie do lasu i panoszących się w jego wnętrzu drzew to ukłon w stronę eko nierozerwalnie związanego z stylem skandynawskim.

Oprócz wytrzymałości i umiarkowanej ceny, niewątpliwym atutem kolekcji Fino są jej szeroko pojęte możliwości aranżacyjne. Producent wyszedł naprzeciw potrzebom klientów i umożliwił dowolne miksowanie dostępych w serii elementów. Rodzice decydując się na remont dziecięcej ostoi mają możliwość wyboru jedynie aktualnie potrzebnej bazy. W przypadku zmiany potrzeb dziecka (związanych z jego rozwojem) uniwersalby charakter mebli pozwala na ich uzupełnienie. Działanie to jest szczególnie efektowne podczas zamiany pokoju przedszkolaka w miejsce przeznaczone dla pełnoprawnego ucznia szkoły podstawowej. Wynikiem demontażu barierek zabezpieczających jest „dorosłe” łóżko, a dokupione biurko z pojemnymi szufladami dodaje powagi całej przestrzeni.

Cechą nie mniej ważną dla rodziców oprócz szerokiej gamy dostępych produktów, jest również łatwość utrzymania ich w czystości. Wilgotna szmatka, lub delikatny detergent poradzą sobie z nawet najgorszym zabrudzeniem.

Bellamy Meble to jak widać idealny wybór dla każdego rodzica bez względu na wiek jego pociechy. Uniwersalizm, niska cena, a także pięlny wygląd powinny przekonać wszystkich.

 

Categories Dom i Wnętrze
nawhitefornchouse.com zobacz wiecje zobacz wiecje