TOP

W jakim stylu urządzić sypialnię?

Sypialnia jak z bajki o królowej śniegu. A może totalnie zwariowana i wielokolorowa, zachęcająca do działania tuż po przebudzeniu. Albo malachitowe morze, w którym odpłyniemy wieczorem. Cudownie podświetlone i bezgranicznie uwodzicielskie. Sypialnia konkretna i czarno-biała. Czy też fantastyczna i podążająca za projektami naszej wyobraźni. Kreacyjna i cudna, dopełniona dziełami sztuki. Także tej tworzonej przez nas samych. A może jednak wnętrze klasyczne i całe w drewnie, jakby z odległych czasów równowagi i spokoju?

W stylu prowansalskim

Można też odwołać się do najbardziej znanych trendów i poszukać inspiracji w dobrych salonach jak meble Gama, które łączą rewelacyjny styl i świetną cenę. W Gamie dowiemy się, jak tanio urządzić sypialnię oraz pozostałe wnętrza. Odkryjemy tutaj na przykład na nowo styl prowansalski i jego niewymuszony urok, który warto wprowadzić także do sypialnianej przestrzeni. Kolekcja Prowansja od Gała Meble prezentuje się naprawdę zachwycająco. Idealna do umeblowania sypialni z pięknej baśni, w której zaraz po przebudzeniu doświadcza się radości istnienia.

W wytwornym stylu

Jeśli preferujemy klasykę w jej najwytworniejszym wydaniu, to kolekcja Aramis doskonale dopełni tworzone przez nas wnętrze. To propozycja od Forte, która od pierwszego spojrzenia przemawia elegancją z najwyższej półki. Zestaw składa się z pojemnej szafy ubraniowej, dwóch stolików nocnych, łóżka ze stelażem.

Patynowe elementy frontów i korpusów wzbogacone zostały o wyraziście frezowane wieńce i cokoły. Nasza sypialnia nabierze w ten sposób pałacowego charakteru. Stworzymy wnętrze wzorowane na dziewiętnastowiecznym kanonie piękna, który zachwyca do dzisiaj. Dla miłośników klasycznej prezentacji te meble okażą się strzałem w dziesiątkę.

Categories Dom i Wnętrze