TOP

Wesele w mieście – czy musi być drogie?

Wiele przyszłych par młodych rezygnuje z wystawnego wesela, gdyż koszty są dla nich po prostu za duże. To znany fakt: praktycznie nie ma górnej granicy kosztów, jeśli idzie o organizację przyjęcia weselnego. Okazuje się jednak, że nie trzeba zaciągać kredytu, aby przygotować wesele dla najbliższych. Nie trzeba również wyjeżdżać za miasto w poszukiwaniu niższych cen. Jak znaleźć lokal dopasowany do naszych potrzeb, a jednocześnie niedrogi?

Szukaj poza ścisłym centrum miasta!

Marzenia o wystawnym ślubie na starym mieście miast takich jak Warszawa czy Poznań to nie mrzonka, jednak możemy być mocno zaskoczeni cenami oferowanymi za weselne przyjęcie przez okolicznych restauratorów. Jeśli jednak nie chcemy rezygnować ze świętowania w mieście warto rozejrzeć się nieco dalej. W przypadku stolicy wesele w Warszawie nie musi być kosztowne – wystarczy znaleźć restaurację czy hotel poza ścisłym centrum. Zaleta takiego rozwiązania jest również to, że nie będziemy musieli martwić się korkami, przez co nikt z gości nie będzie ryzykował spóźnienia. Jednym z najbardziej eleganckich miejsc w Warszawie, umieszczonych poza ścisłym centrum, jest Lord Hotel. Miejsce to z pewnością będzie doskonałą lokalizacją dla uczczenia jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. O ofercie hotelu przeczytamy na stronie hotellord.pl.

Zalety wesela poza ścisłym centrum

Poza brakiem korków i znacznie prostszym dojazdem lokalizacja poza ścisłym centrum miasta wiąże się przede wszystkim z niższymi kosztami – nie musimy płacić za luksusową lokalizację. Wiele z takich restauracji czy hoteli położonych jest w pobliżu parków czy niewielkich zbiorników wodnych. Taka infrastruktura sprzyja wypoczynkowi! Z pewnością urzeknie nas także cisza i spokój konkretnego miejsca.

Categories Ciekawe
-meble.pl nwise.pl azubezpieczenia.pl