TOP

Wybór szafy

Zakupione przez nas rzeczy po pewnym czasie tracą swój urok i pod wpływem upływającego czasu po prostu się psują. Jest więc zupełnie normalne, że raz na czas musimy udać się na większe zakupy i wymienić meble, które również mają swoją wyznaczoną żywotność. Dla kobiet bardzo ważne znaczenie ma duża i przestronna szafa, która pomieści wiele ubrań.

Szafy wnękowe Warszawa

Jeśli mieszkamy w tak ogromnym mieście jak Warszawa i zainteresuje nas kupno szafy wnękowej, powinniśmy sprawdzić dostępne w internecie oferty i promocje. Po wpisaniu hasła szafy wnękowe warszawa zobaczymy całe mnóstwo propozycji zakupu, z których będziemy mogli wybrać tą pasującą do naszego wnętrza. Szafy mogą wyraźnie różnić się rozmiarem i odcieniami kolorów. Z reguły dobiera się je wzorując się na pozostałych rzeczach umieszczonych w pomieszczeniu, takich jak firanki, kolor ścian, czy dywan. Mamy jednak dowolność przy wyborze szaf i powinniśmy to zrobić wyłącznie według naszego uznania.

Dowóz szafy

Często zdarza się tak, że mieszkamy na jednym z wysokich pięter i zastanawiamy się w jaki sposób uda nam się przetransportować szafę na miejsce. Mamy do wyboru zamówienie dowozu przez firmę w której zamówimy szafę lub kuriera, co będzie jednak mogło kosztować nas nawet kilkaset złotych. Szafy wnękowe są bowiem bardzo ciężkie i firma kurierska będzie musiała wysłać na miejsce co najmniej dwóch pracowników. Możemy również załatwić sobie pomoc u jednego z naszych znajomych, którzy chcą sobie dorobić kilkadziesiąt złotych, a posiadają w sobie sporo energii i werwy.

Pomoc we wniesieniu szafy

Pomoc we wniesieniu szafy powinno się znaleźć już w kilka minut, gdyż w tak dużych miastach jak Warszawa na osiedlach mieszka nawet kilkadziesiąt tysięcy osób. Zawsze znajdzie się ktoś, kto z chęcią będzie sobie chciał dorobić i wykorzysta swoją szansę. Ułatwione zadanie będziemy mieć wtedy, gdy w bloku jest nowoczesna winda. Jednakże przy ogromnych gabarytach, jakimi cechują się najczęściej szafy wnękowe ciężko będzie ją wnieść w całości.

Wnoszenie szafy w częściach

Wiele nowoczesnych szaf wnękowych posiada możliwość rozkręcenia ich na kilka osobnych elementów. Jeśli to jest jedyny sposób na przetransportowanie naszej szafy do mieszkania, to musimy z niego skorzystać. Sklep powinien dodać nam do zestawu instrukcję obsługi, dzięki której uda nam się skręcić szafę bez niczyjej pomocy. Potrzebna będzie jedna osoba do trzymania elementów, a druga w tym samym czasie będzie je ze sobą skręcać, tak by powstał gotowy produkt.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://bbmeble.pl – szafy wnękowe Warszawa

Categories Dom i Wnętrze