TOP

Szkolenie inne niż wszystkie

Szkolenia i team eventy to spotkania znane najlepiej pracownikom dużych korporacji. Organizacja takich wydarzeń powierzana jest najczęściej pracownikom działów reklamy, marketingu. Istotne jest, aby wybrane na szkolenie miejsce było odpowiednio dopasowane do potrzeb danej grupy. W praktyce oznacza to zazwyczaj sale konferencyjne oraz miejsca noclegowe. Dzisiaj jednak hotele oferują nam znacznie więcej…

Sale konferencyjne z dala od zgiełku miasta!

Aby móc uczyć się skuteczniej warto zaprosić pracowników w miejsce oddalone od miasta. W przypadku Warszawy może być to Zalew Zegrzyński, który stanowi jeden z ulubionych punktów wypoczynkowych mieszkańców stolicy. Znalezienie tu eleganckiego hotelu nie będzie problemem – jednym z nich jest Lawenda Park Hotel, kierujący swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. O dokładnej ofercie przeczytać możemy na stronie Jachranka.pl.

Co zaoferuje firmie hotel?

Rezerwując pokoje dla określonej grupy osób i zaznaczając, że będzie to spotkanie firmowe, managerowie hotelu zazwyczaj wymieniają elementy dopasowane do oczekiwań tego rodzaju grup. Najczęściej są to sale konferencyjne w Jachrance, ale również odpowiednie nagłośnienie, możliwość prowadzenia telekonferencji, wyżywienie w formie szwedzkiego stołu i wiele innych. W miejscach takich możemy także liczyć na zorganizowanie zabaw dla grupy po godzinach szkoleń – zazwyczaj są to ogniska, paintball, gry zespołowe na boisku i wiele innych.

Categories Biznes
zobacz Industrialna konsola z półką do przedpokoju zobacz wiecje