TOP

Samochody dostawcze poleasingowe  

Każdy przedsiębiorca zarządzający branżą TSL wie jak ważne są samochody dostawcze. Poleasingowe pojazdy są jednymi z najlepszych samochodów w jakie firma może zainwestować. Są one w stanie używanym jednak najczęściej były one wykorzystywane tylko przez jednego użytkownika przez średnio trzy lata dlatego dalej są w bardzo dobrym stanie i z pewnością przejadą jeszcze setki tysięcy kilometrów. Dlaczego dokładnie warto zainwestować w używane samochody dostawcze po leasingu?

 

Używane samochody dostawcze po leasingu vs nowe pojazdy – co wybrać?

 

Wielu przedsiębiorców inwestujących w samochody dostawcze zastanawia się czy wybrać dostawcze samochody w stanie nowym czy jednak zdecydować się na stan używany i zakup ich na giełdzie/od dealera. Nowe samochody dostawcze posiadają kilkuletnią gwarancję przez co faktycznie są bardzo pewne i niezawodne. Jednak kosztują ogromne pieniądze przez co niewielu przedsiębiorców stać na taki zakup. Dodatkowo już na wyjeździe z salonu sam pojazd traci od 10 do nawet 20% swojej wartości. To ogromne liczby dlatego niewiele przedsiębiorców decyduje się na taki ruch. Wolą oni zainwestować w samochody dostawcze poleasingowe charakteryzujące się bardzo dobrym stanem technicznym.

 

Samochody dostawcze są przygotowane na pokonywanie setek tysięcy kilometrów. Nawet po 36-48 miesiącach korzystania z ich usług dalej są w stanie przejechać długie dystanse i pomnażać zarobek firmowy. Jeżeli trafi się na dobry pojazd to bardzo często jeździ on długie lata w stanie bezawaryjnym co może naprawdę cieszyć. Dodatkowo kosztują one o wiele mniej pieniędzy niż nowe samochody ciężarowe. Poleasingowe pojazdy dalej są nowoczesne i wygodne dlatego jest to po prostu lepszy wydatek, który po prostu się opłaca!

 

Gdzie kupić poleasingowe samochody dostawcze?

 

Poleasingowe samochody dostawcze najlepiej kupić od pewnego dealera pojazdów, który zajmuje się tego typu transakcjami. Dzięki temu kupujący ma pewność, że samochód pochodzi z pewnego źródła. Bardzo często dołączana jest cała historia przeglądów i wykonywanych napraw dlatego przedsiębiorca dokładnie wie z jakim pojazdem ma do czynienia.

Categories Motoryzacja
ot.pl nawhitefornchouse.com bratislava.com