TOP

Korzystne OC samochodu

OC samochodu obejmuje pomoc w różnych sytuacjach, np. wtedy, kiedy ktoś na światłach wjedzie w pojazd stojący przed nim. Wiele osób może być zaskoczonym tym, jak często dochodzi do takich sytuacji. Ktoś się zamyśli za kierownicą i wjedzie w pojazd, który stoi przed nim na czerwonym świetle. Nieprzyjemna, ale możliwa sytuacja.

Kiedy działa OC samochodu?

Często klienci nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że OC na pojazd mechaniczny wykazuje się tak szeroką ochroną. Na wsparcie kierowcy samochodów osobowych można liczyć wtedy, jeśli gdy ktoś zniszczy własność innej osoby, np. podczas wjazdu swoim pojazdem uszkodzi bramę sąsiada. OC zapewnia wsparcie, jeżeli dojdzie do potrącenia pieszego, czy też rowerzysty. Ile to razy miało się do czynienia z taką sytuacją, że ktoś komuś przez przypadek zarysował pojazd? Całkiem normalna sytuacja, która także sprawia, że z automatu uruchamia się ochrona OC pojazdu mechanicznego.

Czego nie obejmuje polisa OC?

Chociaż, należy pamiętać, że OC samochodu nie działa wtedy, kiedy dojdzie do uszkodzenia własnego pojazdu. Również w takich momentach, jak wybicie samochodu i kradzież czegoś ze środka powoduje, że OC nie zapewni ochrony. Od tego właśnie jest AC, dlatego również należy przemyśleć zakupienie tej polisy. Odpowiedzialność Cywilna nie zapewnia również pomocy, kiedy zostanie uszkodzona elewacja własnego domu. Tak, należy uważać w takich sytuacjach. Współpraca z dobrym towarzystwem ubezpieczeniowym jest w stanie zagwarantować pomoc w wielu sytuacjach. 

 

Categories Motoryzacja
live url -missions.org https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/