TOP

Oglądaj Tatry z bliska!

Tatry to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce – przyciągają one turystów od stuleci, kuszą niedostępnymi szczytami. Gdzie warto zatrzymać się, aby móc podziwiać ich potęgę i zaplanować kilka krótkich wypadów na łatwiejsze szlaki?

Zakopane czy Bukowina Tatrzańska?

Zdecydowana większość turystów decyduje się na pobyt w Zakopanem – miasto to ma swoją renomę, stąd tez blisko do największych atrakcji regionu. Niestety z biegiem lat Zakopane utraciło swój wyjątkowy klimat górskiej miejscowości – wszystko przez liczne reklamy, bilboardy, wszechobecny tłum, brak zieleni oraz oczywiście wysokie ceny. Te ostatnie wskazywane są najczęściej przez turystów, którzy podkreślają, jak bardzo nieadekwatne są one do niskiej jakości usług. Zamiast Zakopanego szukają więc alternatyw – jedną z nich jest Bukowina Tatrzańska. Miasteczko to zachowało wyjątkowy klimat i oferuje wysoką jakość usług.

Gdzie warto zatrzymać się w Bukowinie?

Bukowina kojarzona jest przede wszystkim z licznymi wyciągami – wiosną i latem to idealne miejsce do planowania krótszych i dłuższych wypraw rowerowych czy pieszych. Szukając miejsca dla siebie w Bukowinie warto zainteresować się ofertą Willi Majerczyk – szczegóły na stronie willamajerczyk.com. Czekają tam na nas komfortowe pokoje, bezpłatny parking i wspaniałe widoki z okien!

 

Categories Ciekawe