TOP

Dodatki dekoracyjne, które Cię zachwycą!

Ogród i wszelkie jego strefy jak tarasy czy altanki to nie tylko sama natura, ale także nasze świetne pomysły dekoracyjne i aranżacyjne. Lubimy przekształcać ogrody w efektowne kompozycje, które intrygują zarówno jako całość oraz jako poszczególne części. Dlatego dbamy o dekoracyjny aspekt całego ogrodu oraz o te dekoracje w wersji mini, jak ozdobna rabatka czy pięknie udekorowany stół ogrodowy. Oto rzeczy, które przydadzą się w nadchodzącym sezonie w naszych ogrodach oraz na ich skraju. Nowoczesne rekwizyty dekoracyjne oraz dodatki są tak starannie wykonane, że z powodzeniem posłużymy się nimi również we wnętrzach. Przekonajmy się sami!

Stylowe donice mrozoodporne

Poszukując niebanalnych dekoracji do ogrodu, do każdego miejsca, także tego maksymalnie odsłoniętego, trafiamy na donice mrozoodporne. Przedmioty doskonałe pod względem praktycznym i estetycznym. Przekonamy się na gardenspace.pl. Szczególnie warte naszej uwagi są mrozoodporne donice cementowe. Subtelnie wzorowane na antycznych naczyniach, przywodzące na myśl styl śródziemnomorski. Wspaniale wyglądać będą w ogrodach, pośród bujnej roślinności. Ale takie donice to także rewelacyjny motyw dekoracyjny na przykład dla wejścia do stylowego sklepu. Mogą stanąć na chodniku, na placyku czy w kawiarnianym ogródku. Sprawdzą się także we wnętrzach, zwłaszcza tych przestronnych.

Poduszki dekoracyjne

Coś pięknego, coś miękkiego, coś puszystego. Takie milutkie i śliczne poduszki dekoracyjne znajdziemy na stronie Garden Space obok wielu innych atrakcyjnych dodatków dekoracyjnych do ogrodu i nie tylko. Rzeczy tego typu to najlepsza ozdoba wnętrza każdego domku ogrodowego, altanki, ale też werandy, patio czy tarasu. Poduszki dekoracyjne przydają się do oparcia głowy podczas wypoczynku w fotelu czy na szezlongu. Poza tym świetnie wyglądają. Ich wybór jest ogromny. Mamy do dyspozycji wiele wzorów, kolorów, stylów. Znajdziemy stonowane poduszki do klasycznych aranżacji. Ale też te zrobione z humorem, jak poduszki z wzorami skandynawskimi czy zabawnymi napisami. Oryginalnie wyglądać będą włochate poduszki z długim włosem. Trochę jak maskotki ustawione na sofie czy w fotelu.

Categories Dom i Wnętrze