TOP

Lśnienie, olśnienie i blask we wnętrzu

Olśniewające wnętrze? W metaforycznym sensie to znaczy, że jest wybitne, niezwykłe, klimatyczne, przepiękne. Ale olśniewające wnętrze to także lśnienie w dosłownym sensie tego słowa. To urok rzeczy, miejsc i stylizacji w duchu glamour. To blask przedmiotów pozłacanych. To efekt lustra, w którym odbija się coś ładnego. To dużo światła naturalnego i romantyczne iluminacje wieczorne. To biżuteryjne rekwizyty dekoracyjne oraz nieszablonowe meble, które często przypominają dzieła sztuki.

Olśniewające komody lustrzane

Komody lustrzane, które prezentuje się na stronie notodo.pl obok wielu innych olśniewających mebli, to przykład takiej błyszczącej estetyki. Z całą pewnością doskonale uzupełnią one każdą aranżację w duchu glamour. Są niezwykle eleganckie, efektowne, stworzone z kawałków luster. Często dodatkowo ozdobione kryształkami. To przedmioty użytkowe, w przypadku których jednak na pierwsze miejsce wysuwa się jednak funkcja dekoracyjna i estetyczna. To meble, które mogłyby stanąć w lodowej komnacie, a nagle trafiają do naszego salonu, żeby stać się jego wytworną ozdobą. Coś niesamowitego!

Lustra i lusterka w niezwykłych ramach

Komody oraz konsole lustrzane to nowoczesne wykorzystanie luster, które jednak w olśniewającym pomieszczeniu warto przywołać także w ich pierwotnej formie. Mniejszych lusterek, do powieszenia na ścianie. Na przykład takich w bogato zdobionej ramie. Wysadzanej kryształkami czy ceramiką, co jeszcze zwielokrotni efekt połysku. Jedno duże lustro wiszące w ramie w stylu marokańskim albo ludwikowskim stanie się dominantą stylistyczną wnętrza i przyciągnie wzrok. Ale oryginalnie prezentują się także lustra stojące. W minimalistycznych ramach. Idealne do wnętrza awangardowego, nawiązującego do wyposażenia sklepów czy pracowni fotograficznych.

Categories Dom i Wnętrze