TOP

Walentynkowa wyprawa za Warszawę

Początek lutego to dla wielu par okres oczekiwania na dzień, w którym zgodnie z tradycją wyrażą swoją miłość na najbardziej znaczące dla nich sposoby. Walentynkowe prezenty cieszą się niesłabnącą popularnością, kto jednak powiedział, że muszą mieć materialną formę? Wspaniałym podarunkiem dla najbliższej osoby będzie wyjazd poza miasto tylko we dwoje.

Gdzie się zatrzymać?

Mieszkańcy stolicy kraju nie mogą narzekać na brak walentynkowych atrakcji. 14 lutego również nie brakuje tam koncertów, restauracji czy wystaw. Ale w wyprawie poza miasto jest coś, czego nie dostarczy Wam pobyt na zatłoczonych ulicach – stwarza ona wyjątkową atmosferę niezwykłości, która doskonale podkreśli ważny dla Was dzień.

Na miejsce pobytu najlepiej wybrać hotel pod Warszawą, położony z dala od głównych dróg, w którym będziecie mogli się skoncentrować na spędzeniu czasu w ulubiony dla Was sposób. Klasyczny, elegancki wystrój pomieszczeń hotelowych przeniesie Was w przeszłość o całą epokę. Będziecie mogli się poczuć się jak w arystokratycznym salonie, gdzie gra w brydża lub kanastę staje się pretekstem do staroświeckich zalotów.

Wyrażanie uczuć na nowy sposób

Nawet, jeśli na co dzień mówicie sobie „kocham Cię”, waga tych słów nierzadko blaknie w obliczu ciągu zajęć, stanowiących esencję każdego zwykłego dnia. 14 luty może być inny – wystarczy, że powtórzycie sobie te słowa w niecodziennym otoczeniu bądź okolicznościach.

Poświęćcie część dnia na spacery po okolicy, w której mieści się Wasz spokojny hotel pod Warszawą. Zachowajcie przy tym szeroko otwarte oczy – może się zdarzyć, że natraficie na urokliwe miejsce, które w innym wypadku pozostałoby niezauważone. Interesująco wygięte drzewo, mostek nad strumieniem, park pałacowy czy ławka, która wygląda, jakby tylko na Was czekała – te pozornie zwykłe elementy rzeczywistości mogą stać się dla Was początkiem wspaniałych wspomnień.

Kolacja w waszym dniu

Uroczysty wieczór, podczas którego zakochani patrzą sobie w oczy, trzymają się za ręce i jedzą wyszukane specjały przy świetle budujących atmosferę świec będzie znakomitym ukoronowaniem romantycznego wypadu. Aby przebiegał po Waszej myśli, warto spędzić go w miejscu, które zdolne będzie zaoferować wysoką jakość potraw, najlepsze wina oraz odpowiedni nastrój.

Walentynkowa kolacja w hotelu pod Warszawą będzie dla Was momentem, podczas którego będziecie mieć okazję, by poświęcić chwilę refleksji nad uczuciem, które Was łączy. O dobór odpowiedniego menu zadbają znakomici kucharze – wystarczy, że przekażecie im swoje życzenia telefonicznie bądź mailowo. Personel hotelowy może zadbać też o dekoracje stolika, które wywołają uśmiech na Waszych twarzach, a nawet pośredniczyć w przekazywaniu prezentów w najbardziej niespodziewanej chwili wieczoru.

Categories Biznes